Převod her Web 2 na herní technologii Web 3

S globálním blockchainovým herním trhem, který podle odhadů vzroste ze 4,6 miliardy $ v roce 2022 na 65,7 miliardy $ v roce 2027, je GAIMIN v popředí poskytování blockchainové technologie a řešení do herního průmyslu, aby usnadnil jejich transformaci na herní technologie Web3.

GAIMIN rozšiřuje svou platformu o poskytování řady dalších služeb souvisejících s hraním. Web 3 Games Launcher – GAIMIN rozšiřuje svou platformu a poskytuje službu spouštění her a poskytuje herním vývojářům silnou a oddanou uživatelskou komunitu, která je obeznámena s tím, jak technologie blockchainu podporují hraní pomocí funkcí, jako jsou herní aktiva založená na NFT. API a SDK – poskytuje bezplatný přístup k API a SDK, které vývojářům her umožňuje implementovat funkce a funkce Web 3 do jejich her.

Monetizace uživatelů a odměny – sociální dopad

GAIMIN.CLOUD využívá hráče jako poskytovatele služeb prostřednictvím jejich výpočetních zdrojů. To znamená, že hráči mohou zpeněžit svůj nečinný výpočetní výkon a vydělávat peníze, zatímco hrají své oblíbené hry nebo nedělají nic jiného, než že nechají svůj počítač spuštěný s aplikací staženou z GAIMIN.gg.

S GAIMIN mohou hráči udělat skutečný rozdíl ve světě tím, že přispějí k potřebám podniků a organizací v oblasti zpracování dat.

Jedním z nejzajímavějších aspektů GAIMIN.CLOUD je, že nabízí skutečný společenský dopad tím, že vrací až 90 % příjmů hráčům. To znamená, že uživatelé platformy mohou pomoci vytvořit skutečný společenský dopad a zlepšit životy potenciálně 1,5 miliardy hráčů. Hráči si mohou při hraní přivydělávat a zlepšovat svou finanční situaci, aniž by museli přibírat práci navíc nebo obětovat svůj volný čas.

Kromě zlepšování životů hráčů pomáhá GAIMIN.CLOUD také překlenout digitální propast tím, že poskytuje přístup k výkonným možnostem zpracování dat jednotlivcům a organizacím, které si to možná dříve nemohly dovolit. To může pomoci podpořit inovace, ekonomický růst a sociální pokrok v komunitách po celém světě.

GAIMIN.CLOUD není jen výkonná platforma pro zpracování dat, je to také výkonný sociální a ekonomický motor, který může pomoci vytvořit lepší budoucnost pro každého. Využitím síly globální herní komunity pomáhá GAIMIN.CLOUD vybudovat spravedlivější, udržitelnější a inkluzivnější svět pro všechny.

GAIMIN zpeněžuje prostřednictvím GAIMIN.CLOUD s poskytováním různých služeb zpracování dat. GAIMIN.CLOUD, který se v současné době zaměřuje na vykreslování videa a napájení výpočtů blockchain, brzy rozšíří své poskytování služeb na další služby zpracování dat, včetně zpracování dat AI a dalších velkých datových procesů.

Napsat komentář