GAIMIN je první společností, která pohání modely umělé inteligence Al


GAIMIN světový lídr v poskytování výkonu decentralizovaného zpracování dat prostřednictvím gaimin.cloud , s potěšením oznamuje, že GAIMIN je první společnost na světě, která bude zajištovat napájení AI modelů prostřednictvím vysoce výkonných distribuovaných herních počítačů.


Pro zpracování AI je zapotřebí značné množství výpočetní síly, kterou obvykle zajišťuje GPU díky svým schopnostem vysokovýkonného matematického zpracování. GPU je však velmi žádané zařízení v několika různých odvětvích, zejména v rostoucí herní komunitě, která využívá GPU k vylepšení herního zážitku a tak rozšiřuje dostupnost těchto zařízení. Výzkum provedený společností GAIMIN naznačuje, že GPU ve výkonných počítačích, jako jsou herní PC, jsou nedostatečně využívány. Nejvýkonnější zařízení jsou schopna podporovat konkurenční výpočetní požadavky, například hraní her, a zároveň poskytovat další služby zpracování dat bez dopadu na výkon. Navíc většina herních počítačů je obvykle využívána pouze 20% dne, takže je zde významné množství nevyužité výpočetní síly k dispozici.

GAIMIN vytvořil distribuovanou síť výkonných výpočetních zařízení (HPC) gaimin.cloud, využívající nevyužitou výpočetní sílu v herních PC. Uživatelé účastnící se služby gaimin.cloud dostávají platby a odměny za přijímání výpočetních úloh od společnosti GAIMIN. Gaimin.cloud je navržen s ohledem na flexibilitu poskytování služeb a v současnosti podporuje renderování videí a provádění výpočtů v blockchainu a nedávno byl rozšířen pro podporu zpracovatelských požadavků různých AI modelů. Po testovacím období bude tato služba začleněna do gaimin.cloud a rozšíří se možnosti monetizace prostřednictvím aplikace GAIMIN (www.gaimin.gg).

Martin Speight, generální ředitel společnosti GAIMIN, uvedl: „S globální omezenou dostupností GPU zařízení v kombinaci s rostoucí potřebou výpočetního výkonu založeného na GPU celosvětová síť GAIMIN pro zpracování dat na bázi GPU distribuuje služby zpracování dat globálně pomocí zařízení, která jsou již v provozu. GAIMIN odměňuje uživatele v kryptoměně GAIMIN, která bude brzy uvedena na burzu, GMRX, a také prostřednictvím schopnosti získávat digitální herní aktiva (DGA), čímž zlepšuje jejich herní zážitek.

Buki Ben-Natan, technický ředitel společnosti GAIMIN, a návrhář tohoto řešení, uvedl: „Inovativním využitím výkonu stávajících zdrojů CPU a GPU jsme úspěšně překlenuli propast mezi aplikacemi AI a nedostatkem výpočetní techniky, čímž jsme odemkli nekonečné možnosti pro průmyslová odvětví, která hledají udělat další velký skok vpřed.“

Martin dodal: „GAIMIN nabídne malým a středním podnikům cenově výhodné a bezproblémové řešení pro přístup k výkonu AI bez potřeby drahé infrastruktury a technických znalostí. S naší službou pay-per-use mohou podniky snadno integrovat AI do svých pracovních postupů a dosáhnout lepších výsledků, aniž byste se museli starat o hostování serverů nebo správu složitých systémů.“

V nadcházejících měsících bude GAIMIN do své platformy přidávat další modely AI, čímž rozšíří možnosti zpracování dat AI v aplikaci GAIMIN a rozšíří aspekty monetizace dostupné uživatelům GAIMIN účastnícím se gaimin.cloud a pomůže zmírnit celosvětovou poptávku po datech. zpracovatelské služby.

O GAIMIN

GAIMIN.IO Ltd (GAIMIN) je herní společnost se sídlem ve Spojeném království a Švýcarsku, která se zaměřuje na pomoc herní komunitě zpeněžit výpočetní výkon jejich herních počítačů. GAIMIN vytvořil decentralizovanou síť pro zpracování dat využívající nedostatečně využívaný výpočetní výkon, který se typicky vyskytuje v herních počítačích, k vytvoření celosvětové decentralizované sítě pro zpracování dat, která poskytuje výkon superpočítače.

Díky bezplatné aplikaci na bázi PC ke stažení GAIMIN zpeněžuje nevyužitý výkon prostřednictvím inovativních přístupů k poskytování výkonu zpracování dat na úrovni superpočítače z celosvětové sítě nezávislých zařízení pro zpracování, která pohání GAIMIN.CLOUD. Síť pro zpracování dat GAIMIN, která se zpočátku zaměřuje na vykreslování videa a zpracování dat AI, s vždy dostupnou službou pro podporu výpočtů na blockchainu, neustále poskytuje služby zpracování dat a vrací odměny zpět své uživatelské komunitě.

GAIMIN odměňuje uživatele svou vlastní kryptoměnou GMRX, kterou pak lze použít k nákupům na GAIMIN Marketplace pro NFT, herní aktiva, příslušenství a zboží, nebo je lze převést na fiat nebo jinou kryptoměnu.

Chcete-li si koupit GMRX tokeny v předprodeji? Kontaktujte nás.

Chcete-li získat aktuální informace, sledujte prosím následující účty sociálních médií GAIMIN:
https://www.facebook.com/gaimincz