Gaimin Gladiators si odnesou 200 000 $ a také získají důležité body Dota Pro Circuit (DPC)

Počínaje 26. dubnem se 18 nejlepších světových týmů Dota 2 sešlo, aby soutěžily v ESL One Berlin Group Stage v jediném formátu round-robin. Vítězové Lima Major a DreamLeague Season 19 Gaimin Gladiators začali skvěle, vedli 5-3-0 a skončili na špici skupiny A, zatímco úřadující šampioni TI, Tundra Esports, ovládli skupinu B s bilancí 6-2-0. OG Esports, Team Spirit a 9Pandas také zůstali neporaženi.

Dvanáct nejlepších týmů poté postoupilo do play-off, kde se odehrálo dvojité vyřazování, formát best-of-tři, po kterém se osm nejlepších týmů utkalo živě před velkým davem na Velodrom v Berlíně.

Gaimin Gladiators a Team Liquid se probojovali přes těžkou skupinu finalistů. Mezinárodní soupiska Gaimin Gladiators se probojovala přes horní závorku a cestou porazila OG Esports a 9Pandas. Mezitím se švédští a polští hráči Team Liquid probojovali do nižší kategorie, když porazili Tundra Esports, Evil Geniuses a sestupující 9Pandas, aby se dostali do finále.

Velké finále vidělo dva nejlepší týmy, které se utkaly, přičemž Gaimin Gladiators vyhráli jeden zápas tam a zpět, než se Team Liquid shromáždil a přesvědčivě zvítězil ve druhém zápase. Gaimin Gladiators se rychle vzpamatovali a vyhráli těsný zápas tři. Poté pokračovali v dominanci nad Teamem Liquid ve čtvrté hře a v zápase vyhráli kýženou trofej ESL One Berlin.

ESL One Berlin Grand Final vidělo nejvyšší sledovanost více než 507 000* lidí po celém světě, kteří byli svědky toho, jak Gaimin porazil Team Liquid prostřednictvím živého vysílání. Navíc každý den Velodrom viděl kapacitu 5 000 lidí, čímž se celková návštěvnost akce vyšplhala na 15 000.

O ESL FACEIT Group

ESL FACEIT Group (EFG) je přední společnost zabývající se zábavou v oblasti esportů a videoher, která se věnuje vytváření světů mimo hratelnost, kde se hráči a fanoušci stávají komunitou. EFG je postaveno na odkazu světově proslulých značek včetně ESL, FACEIT, DreamHack a DreamHack Sports Games, které poskytují inovativní ekosystémy pro globální komunity hráčů, fanoušků a tvůrců kolem her, které milují. Ve spolupráci s předními partnery, značkami a globálními IP provozuje EFG bezkonkurenční portfolio živých akcí, digitálních platforem a vývojářských nástrojů, které oslovují a zapojují miliony hráčů po celém světě. 

O ESL

ESL vytváří svět, kde každý může být někým. Již více než dvě desetiletí utváříme průmysl a vedeme esporty a herní inovace po celém světě v nejpopulárnějších videohrách, vytváříme komplexní ekosystém s příležitostmi pro hráče, aby se dostali od nuly k hrdinům, a pro fanoušky, aby byli svědky těch nejlepších příběhů, které esporty nabízí. nabídnout. Portfolio ESL se skládá z vysoce profilovaných produktů, jako jsou ESL Pro Tour, Intel® Extreme Masters, Snapdragon Pro Series a mnoho dalších, od základních až po globální elitní soutěže. ESL je součástí ESL FACEIT Group, přední společnosti zabývající se soutěžními hrami a esporty.


O ESL One
V ESL One soutěží týmy a hráči z celého světa v esportovém turnaji, který se nepodobá žádnému jinému. Díky Dota 2 rozdává ESL One každý rok statisícové odměny. Díky událostem, které se konají na stadionech po celém světě, staví hráče před nadšené publikum a povzbuzuje je v jejich snaze zajistit si jedinou trofej a slávu, která s ní přichází ( www.esl-one.com ) .