Proč používat gaimin.cloud?

GAIMIN’s Cloud je decentralizovaná platforma cloud computingu, která využívá výpočetní výkon uživatelů platformy GAIMIN k podpoře AI, vykreslování a výpočtů blockchainu. Pasivním zpeněžením svých nečinných počítačových zdrojů mohou hráči získávat odměny a zároveň přispívat k vytváření udržitelné a společensky odpovědné digitální budoucnosti. Gaimin Cloud nabízí jednotlivcům a organizacím přístup k okamžitě dostupným, okamžitě škálovatelným, robustním a nákladově efektivním možnostem zpracování dat, což pomáhá podporovat inovace, ekonomický růst a sociální pokrok v komunitách po celém světě.

Na celém světě je dnes odhadem 1,5 miliardy herních počítačů a tato čísla rychle rostou! To představuje potenciální výpočetní výkon GPU v hodnotě 500 miliard dolarů, který čeká na využití. Tento masivní existující zdroj výpočetního výkonu se sám udržuje, sám se šíří, aktualizuje se a je připojen k internetu pomocí vysokorychlostního připojení a je ideální pro splnění mnoha dnešních rostoucích potřeb zpracování dat.

Zažijte budoucnost zpracování dat s gaimin.cloud: samoobslužný, okamžitě dostupný, okamžitě škálovatelný a cenově výhodný výpočetní výkon z GPU globální herní komunit

Naše mise

Naším posláním na gaimin.cloud je využít sílu globální herní komunity k poskytování nákladově efektivních a efektivních řešení pro zpracování dat pro jednotlivce, firmy a organizace a zároveň umožnit hráčům zpeněžit jejich nečinný výpočetní výkon a zlepšit si život prostřednictvím finančních odměn. a vytvořit silný, trvalý, společenský dopad.

Zlepšený výkon

Poskytovatelé gaimin.cloud používají vysoce výkonné GPU a infrastrukturu, což může vést k rychlejšímu zpracování a lepšímu výkonu aplikací a služeb.

Robustní zpracování dat

Být plně distribuovaný a decentralizovaný znamená, že infrastruktura, která pohání gaimin.cloud, je výjimečně spolehlivá a robustní

Zvýšená produktivita

gaimin.cloud eliminuje potřebu mnoha časově náročných úloh správy IT spojených s datovými centry na místě, jako je nastavení hardwaru a záplatování softwaru, což umožňuje IT týmům soustředit se na důležitější obchodní cíle. S Gaimin Cloud mohou IT týmy trávit více času strategickými iniciativami a méně času údržbou, což zvyšuje celkovou produktivitu.

Automatické aktualizace

Poskytovatelé služeb gaimin.cloud zpracovávají aktualizace softwaru a zabezpečení, což vám může ušetřit čas, zdroje, prostoje a bolesti hlavy a zajistit, že budete mít vždy zdroj vysoce výkonného zpracování dat, kdykoli jej budete potřebovat.

Špičková bezpečnost

gaimin.cloud má vestavěná bezpečnostní opatření, která mohou podnikům pomoci chránit jejich data a systémy před kybernetickými hrozbami.

Skutečná flexibilita

Ke službám gaimin.cloud lze přistupovat z jakéhokoli zařízení s připojením k internetu, což vám umožňuje přístup k našim službám odkudkoli a kdykoli.

Zvýšená rychlost a účinnost

Služby gaimin.cloud jsou samoobslužné a na vyžádání a umožňují uživatelům poskytovat obrovské množství výpočetních zdrojů během několika minut, obvykle pomocí několika kliknutí myší. To podnikům poskytuje velkou flexibilitu a snižuje tlak na plánování kapacit, což jim umožňuje rychle reagovat na měnící se potřeby.

Okamžitá škálovatelnost

gaimin.cloud umožňuje podnikům snadno škálovat zdroje nahoru nebo dolů podle potřeby, což může organizacím pomoci ušetřit peníze tím, že platí pouze za to, co používají.

Důležitá úspora nákladů

gaimin.cloud eliminuje potřebu jednotlivců nebo podniků investovat do drahého hardwaru a softwaru tím, že využívá nevyužité výpočetní zdroje globální herní komunity, což vede k významným úsporám nákladů.