Společnost GAIMIN AG je schválena pro členství SRO ve VQFGaimin

Swiss Financial Services

Společnost GAIMIN AG, vedoucí v poskytování decentralizovaného, distribuovaného výkonu zpracování dat, dnes oznámila, že byla schválena pro členství ve Švýcarské asociaci pro standardy finančních služeb („VQF“ – Verein zur Qualitätssicherung von Finanzdienstleistungen) (www. .vqf.ch/en).

VQF je kompetenční centrum pro dohled, kontrolu, audit, školení a poradenské služby pro členy, kteří jsou povinni prokázat shodu se švýcarskými finančními provozními a obchodními standardy. Jako samoregulační organizace (SRO) oficiálně uznaná Federálním úřadem pro dohled nad finančním trhem (FINMA) VQF dohlíží na své členy a jejich strategii v boji proti praní špinavých peněz a předcházení financování terorismu.

GAIMIN se vždy snažil splnit nejvyšší úroveň etických a provozních standardů. Registrace podniku ve Švýcarsku byla vědomým rozhodnutím, které mělo zajistit, aby společnost splňovala nejvyšší standardy regulačních a obchodních předpisů. Vzhledem k tomu, že obchodní strategie společnosti GAIMIN zahrnuje vydávání tokenu kryptoměny GMRX, dodržování nejvyšších standardů regulačních procesů, včetně boje proti praní špinavých peněz, bylo důležitým aspektem toho, jak GAIMIN demonstroval svůj závazek vůči obchodním partnerům a zainteresovaným stranám.

Zavedení našeho tokenu GMRX je prioritou a členství ve VQF nám umožňuje pokročit vpřed, za předpokladu, že provozní rámec GAIMIN splňuje nejvyšší úrovně souladu s předpisy.“ – Martin Speight, generální ředitel GAIMIN.

Klíčovou součástí této operační strategie bylo získání souhlasu pro samoregulační operace. Dosažení tohoto standardu provozní dokonalosti umožňuje společnosti GAIMIN prokázat našim poskytovatelům finančních služeb, včetně bankovních institucí, že společnost GAIMIN působí na nejvyšší úrovni obchodní integrity a dodržuje osvědčené postupy v oboru, aby zajistila, že finanční prostředky, které dostáváme, jsou čisté a nejsou výsledkem, nebo zapojené do nezákonných nebo nevhodných činností.

Martin Speight, generální ředitel GAIMIN, uvedl: „Toto je pro GAIMIN významný úspěch. Členství v této prestižní organizaci potvrzuje záměr společnosti GAIMIN poskytovat profesionální a kvalitní služby všem našim akcionářům. Naše obchodní a provozní postupy jsou plně v souladu s právními předpisy proti praní špinavých peněz a nařízeními o prevenci financování terorismu, což je nezbytné pro úspěšné fungování v tomto odvětví, ověření obchodní strategie a posun vpřed s vydáním našeho tokenu GMRX.“

Clive Aroskin, COO společnosti GAIMIN uvedl: „Už nějakou dobu pracujeme na získání členství v této prestižní organizaci. Spolu s našimi poradci Annou Timoneovou, Simonem Quirkem, Patrickem Frigem a Lukasem Wadsackem jsme předložili podrobné provozní postupy navržené tak, abychom zajistili splnění nejvyšší úrovně souladu s předpisy. Dosažení členství ve VQF demonstruje kvalitu těchto postupů a umožňuje společnosti GAIMIN bezpečně postupovat vpřed ve znalostech, které jsou akreditovány pro naše způsoby práce, abychom našim obchodním partnerům a partnerům poskytovali nejvyšší úroveň služeb.“

Martin uzavřel: „Uvedení našeho tokenu GMRX je prioritou pro podnikání a členství ve VQF nám umožňuje pokročit v naší obchodní strategii a poskytuje našim obchodním partnerům ujištění, že provozní rámec GAIMIN splňuje nejvyšší úrovně souladu s předpisy, které jsou dnes v rámci průmysl.“