Proč GAIMIN zavádí nový přístup k akvizici NFT?

NFT se obvykle prodávají za prémiovou cenu, aby si je ponechali jako sběratelské aktivum s potenciálně rostoucí hodnotou. Přístup GAIMIN je opačný. Problém s tímto přístupem je však v tom, že tyto NFT musí mít i nadále užitek a použití, nebo být vázány na jedinečná a sběratelská aktiva, se kterými si lidé přejí obchodovat. Pokud není zachována užitečnost a využití, klesá zájem o NFT s hodnotou.

Jako herní společnost s blockchainem a technologií NFT integrovanou do nejpopulárnějších her bude Gamin budovat NFT, které jsou nejen levné, ale také použitelné ve hrách. S cílem povzbudit uživatele, aby si vytvářeli vlastní GMRX a zvýšit počet GMRX, vytvoří GAIMIN NFT s nákupními hodnotami spojenými s konkrétními pasivními výdělečnými odměnami a také povzbudí uživatele, aby si koupili NFT s jejich pasivně vydělanými GMRX.

Předběžný výzkum společnosti GAIMIN ukazuje, že typický uživatel může vydělávat kolem 1 USD za den monetizací svých zařízení pomocí GAIMIN. Skutečné příjmy závisí na době trvání monetizačních aktivit a výkonu jejich zařízení. Na základě tohoto specifického potenciálu výdělku 1 USD za den poskytne GAIMIN NFT, které lze zakoupit za účelem zpeněžení za méně než 1 den, nebo NFT, které lze zakoupit na 1 den, 1 týden, 1 měsíc.

Konkrétní zpeněžení je například – méně než 1 USD , $ 1, $ 7, vyšší než 30 $. To hráčům umožní rychle vybudovat svá herní aktiva na základě jejich účasti v síti GAIMIN a zachování GMRX (na rozdíl od konverze na fiat nebo jiné krypto).

Kromě toho GAIMIN umožňuje uživatelům přijímat NFT po dobu účasti v síti pro zpracování dat, spíše než prostřednictvím příspěvků hashrate. Čím více hodin je uživatel připojen k síti GAIMIN, tím lepší je NFT – a to bez ohledu na příspěvek hashrate. GAIMIN také povzbudí uživatele, aby drželi GMRX. Držitel GMRX obdrží slevu při nákupu pomocí GMRX pomocí svého GMRX na trhu, obdrží bonus za držení GMRX a při použití GMRX k nákupu NFT budou funkce NFT vylepšeny.

GAIMIN; Vizí společnosti je umožnit více hráčům získat použitelné a funkční NFT pro své herní aktivity a převést tato aktiva do jiných her při zachování jejich investic do hraní.

Díky blockchainu a technologii NFT zabudovaným do hry je Gamin v popředí vývoje herních technologií. Nejprve si hráč koupí herní aktivum, jako je meč, a toto aktivum může být použito pouze ve hře a k účelu, pro který bylo navrženo. Přechod na jinou hru byl tedy vždy problém – vytvoření úložiště aktiv v jedné hře znamenalo, že hráč bude muset v nové hře znovu začít budovat úložiště aktiv.

NFT jsou řešením tohoto problému – vytvoření úložiště aktiv založeného na NFT v jedné hře umožňuje hráči odstranit svá NFT z jedné hry a použít je v jiné hře, ačkoliv meč je vždy meč a pokud je nová hra vyrobena z mečů . Pokud se tato vlastnost nepoužívá, stane se nepoužitelnou. Tento problém řeší interoperabilní NFT. Meč v jedné hře se může stát květinou v jiné!

GAIMIN vyvíjí první interoperabilní NFT na světě prostřednictvím svých technologických komponent GAIMCRAFT. GAIMCRAFT integruje blockchain a technologii NFT do stávajících her, jako je Minecraft a GTA5. Interoperabilní NFT používaný v Minecraftu se stane samostatným aktivem v GTA5, díky čemuž bude NFT užitečnější ve hrách a umožní hráčům vybudovat plně interoperabilní základnu aktiv na základě jejich nečinných výdělků GMRX. To povzbudí uživatele, aby zůstali na svém GMRX a používali jej pouze pro nákupy související s GAIMIN.

GAIMIN brzy uvede svůj token GMRX na globální burzy. Po uvedení tokenů bude platforma GAIMIN vydána globálně. V tuto chvíli je platforma dostupná pouze pro omezené stahování. GAIMIN žádá zainteresované uživatele, aby zaregistrovali svůj zájem na Whiteline a my uživatelům vydáváme 100 odkazů ke stažení za týden. Toto je naše poslední fáze testování s aplikací a platformou a jsme připraveni na celosvětový vývoj.

Velmi brzy umožníme komukoli s příslušným zařízením pasivně získávat odměny GMRX a používat je buď k nákupu her, nebo k převodu na jiné krypto nebo fiat měny. Při použití v rámci ekosystému GAIMIN se hodnota odměny zvýší prostřednictvím dalších GMRX, zlevněných produktů a zboží nebo vylepšených funkcí NFT.

Do sítě GAIMIN se může zapojit každý uživatel – GAIMIN odměňuje uživatele nejen na základě hashpower příspěvků, GAIMIN také vydal řadu NFT her založených na hodinách připojení k síti pro zpracování dat. Je agnostik hashpower a umožňuje každému hráči mít použitelné a funkční NFT.

Během několika příštích let je strategií GAIMIN zajistit, abychom mohli podporovat co nejvíce hráčů,