Proč GAIMIN založil – GAIMIN Gladiators?

GAIMIN.IO Ltd (GAIMIN) je herní společnost se sídlem ve Velké Británii a Švýcarsku, která se zaměřuje na pomoc herní komunitě zpeněžit výpočetní výkon jejich herních počítačů. GAIMIN vybudoval decentralizovanou síť pro zpracování dat se stejným výpočetním výkonem, jaký běžně mají herní počítače, aby vytvořil celosvětovou decentralizovanou síť pro zpracování dat, která poskytuje výkon „superpočítače“.

GAIMIN PC se zaměřuje na hráče, protože v tomto segmentu trhu existují vysoce výkonná zařízení a z našeho průzkumu jsme zjistili, že typický hráč používá svůj počítač pouze pro 20 % denních her, takže počítače tvoří 80 % dne. zůstává zapnuto pro. Když si hráč stáhne aplikaci GAIMIN a připojí své zařízení k síti decentralizovaného zpracování dat GAIMIN, GAIMIN využije tento herní výpadek, aby umožnil hráči pasivně zpeněžit své zařízení.

Účast v síti GAIMIN Distributed Data Processing Network odměňuje uživatele ve formě GMRX, nativní kryptoměny GAIMIN. GAIMIN je odměňován v mnoha různých krypto a fiat měnách v důsledku monetizace nástrojů účastnících se sítě. GAIMIN konsoliduje tyto odměny do GMRX a vrací až 90 % generovaných příjmů uživateli, přičemž 10 % si ponechává na své provozní aktivity.

Obchodní model GAIMIN je založen na zvyšování počtu uživatelů, kteří se aktivně účastní sítě GAIMIN. Počet uživatelů zapojených do sítě GAIMIN je neomezený. Vizí GAIMIN je vytvářet povědomí o značce prostřednictvím herní a esportovní komunity, aby bylo možné identifikovat potenciální uživatele v herním průmyslu na PC. GAIMIN vytvořil GAIMIN Gladiators, esportovou komunitu, která v současnosti spravuje 5 esportových herních týmů se zaměřením na DOTA2, Rocket League, Pokémon Unit, Rainbow 6 Siege a Counterstrike: GO. Těchto 5 esports týmů má celosvětově více než 1 milion hráčů a jejich účast na esportových turnajích a událostech dává globální značce dosah více než 5 milionů sledujících. Prostřednictvím úspěchu těchto marketingových a esportových týmů GAIMIN vytváří významné celosvětové povědomí o značce GAIMIN a souvisejících produktech a službách.

Během prvních tří měsíců dosáhli GAIMIN Gladiators dosud nevídaného úspěchu od nově založených esportových týmů. GAIMIN Gladiators již vyhráli přes 100 000 $ a tým DOTA 2 se nedávno kvalifikoval na turnaj ESL One ve Stockholmu jako jediný z 18 účastníků. Turnaj má prize pool 500 000 $ a během turnaje i po něm ho sleduje více než 5 milionů diváků.

Společnost GAIMIN založila esportovní společnost, aby zvýšila povědomí o značce a umožnila mnohem více uživatelům aplikace GAIMIN a umožňuje následovníkům esportových týmů budovat komunitu a generovat pasivní odměny sledováním svých oblíbených týmů a hráčů.