Partnerství s IEO burzou ProBit Exchange

Herní platforma Gaimin založená na blockchainu bude i nadále navyšovat svůj hvězdný výkon IEO prostřednictvím nového partnerství s globální top 20 a oddanou IEO burzou ProBit Exchange. To poskytne klíčové korejské investorské základně společnosti ProBit příležitost získat velmi žádané tokeny GMRX.


IEO bude spuštěno 24. února a poskytne dalších 20 % v tokenech GMRX pro nákupy s nativním tokenem PROB společnosti ProBit, který se ukázal být hlavním katalyzátorem úspěchu v jejich předchozích kampaních. Ceny včetně tenkého herního notebooku MSI GS65 Stealth a 5 hodinek Samsung Galaxy Watch Active 2 obdrží prvních 6 kupujících, kteří splní minimální nákupní kritéria.

Gaimin.io reaguje na rostoucí tržní poptávku po zdrojích GPU prostřednictvím inovativního přístupu k proudění zdrojů z plně decentralizované sítě, která zasahuje do 1,3 miliardy herních PC herních demografických skupin, což představuje 200 miliard dolarů v klíčových zdrojích.

Pouhým připojením GPU k napájecí síti procesoru Gamin.io mohou hráči neustále získávat odměny GMRX, protože jejich nevyužité herní zdroje jsou využívány k těžbě blockchainu, což zlepší jak rychlost, tak bezpečnost digitálních transakcí. Tokeny GMRX efektivně zabijí dvě mouchy jednou ranou, protože je lze okamžitě vyměnit za skutečné herní nákupy na tržišti gaimin.io a zároveň poskytují všestrannou možnost platby za hry.

ProBit Exchange prokázala své schopnosti na trhu IEO a byla vybrána společností Gaimin jako jedna z dominantních prodejců tokenů po celém světě. Za pouhý rok se ProBit postavil do čela více než 170 kol IEO pro projekty po celém světě s několika výprodeji přesahujícími 6 čísel.

Uživatelské výhody včetně trade miningu a stake miningu také hrály nedílnou roli při rozvoji jejich 300 000 měsíční aktivní uživatelské základny s globální přítomností v kritických asijských a evropských regionech.

Hyunsu Do, generální ředitel společnosti ProBit Exchange, uvedl: „ProBit vítá Gaimin.io pro IEO. Gaimin je jiný. Mají těžební modul, který se snaží mít silnou marketingovou přítomnost online. Mají dokonce několik strategických partnerství po celém světě, která by mohla podpořit jejich podnikání. Aby toho nebylo málo, mají aktivní komunitu, která je podporuje. Řekl bych, že je to projekt, který je na ‚vše připraven‘.“


Projekt Gaimin.io je blockchainem poháněná herní platforma, která spojuje největší světovou zásobu distribuovaného výpočetního výkonu GPU, která patří k 1,3 miliardě herních počítačů v globální herní komunitě, s rychle rostoucí celosvětovou poptávkou po masivním výpočetním výkonu, proto umožňuje pasivní monetizaci GPU hráče, když není používán pro hraní her.