GAIMIN rozšiřuje svou podporu hraní na Web3 podepsáním nového seznamu pro The Harvest

Gaimin Gladiators dnes oznámili svůj nový seznam pro The Harvest, novou hru vstupující do herního prostoru Web3 a podporovanou BNB Chain.

S globálním blockchainovým herním trhem, který podle odhadů vzroste ze 4,6 miliardy $ v roce 2022 na 65,7 miliardy $ v roce 2027, je GAIMIN v popředí poskytování blockchainové technologie a řešení do herního průmyslu, aby usnadnil jejich transformaci na herní technologie Web3.

GAIMIN spolupracuje s BNB Chain na poskytování technologických řešení a přístupů pro vývojáře her k integraci GAIMIN Web3 API a SDK technologie do jejich her, aby poskytly herní zážitek založený na Web3 a využily vznikající herní trh Web3.

GAIMIN s potěšením oznamuje, že Gaimin Gladiators vstupují na tento inovativní trh se svým novým seznamem pro The Harvest; střílečka z pohledu třetí osoby Web3 herní projekt na BNB Chain, který má způsobit revoluci v herním sektoru Web3. Tento seznam pomůže vytvořit jak GAIMIN, tak BNB Chain na tomto trhu a poskytne odrazový můstek pro propagaci schopnosti GAIMIN dodávat Web3 integrační technologie na BNB Chain pro vývojáře her, aby mohli dodávat hry založené na Web3.

Martin Speight, generální ředitel GAIMIN, řekl: „Jsem potěšen, že Gaimin Gladiators zajistili tomuto týmu hrát The Harvest. Naše zapojení do her na webu 3 je pro naše podnikání klíčové, a to nejen z hlediska technologie, ale také z hlediska her. Tento rozvíjející se trh je v plenkách a během několika příštích let se značně rozroste, protože hry budou využívat komponenty technologie Web3 a budou hráčům poskytovat skutečně decentralizovaný herní zážitek založený na blockchainu a chytré smlouvě.“

Joseph Turner, generální ředitel a spolumajitel Gaimin Gladiators, uvedl: „Už nějakou dobu se snažíme rozšířit seznam Gaimin Gladiators po úspěchu našich týmů v loňském roce. Sdružení GAIMIN s BNB Chain pro nás fungovalo jako katalyzátor při zkoumání potenciálu, který nabízí The Harvest. Vytvořili jsme nový seznam z nejlepších hráčů The Harvest a očekáváme, že se tento tým stane vedoucím týmem v této hře a pomůže propagovat hru a co je důležité, podpoří The Harvest, aby dosáhl očekávaného růstu v rámci herního žánru Web3.“

GAIMIN využívá svého vlastnictví Gaimin Gladiators k propagaci svých technologií a služeb herní komunitě a oznámení nového seznamu pro The Harvest pomáhá upevnit expanzi GAIMIN a BNB Chain do poskytování technologií, které umožňují vývojářům her Web2 rozšířit své hry na tituly Web3. .

Jsou to vzrušující časy nejen pro GAIMIN, Gaimin Gladiators a BNB Chain, ale také pro hráče a herní komunitu. Jsme na začátku této změny paradigmatu v tomto rozvíjejícím se odvětví a jsme nadšeni, jak prostřednictvím tohoto partnerství můžeme podpořit jeho růst.

O Gaimin Gladiators

GAIMIN Gladiators vznikli z OCG Esports Club; kanadská organizace Esports založená v roce 2019 bratry Nickem a Alexem Cuccovillovými a Shawnem Porterem. Jejich cílem bylo dobýt jimi zvolené esporty a od roku 2019 dosáhli významných úspěchů ve vítězství na velkých akcích, jako je Dreamhack Canada pro Counter-Strike: Global Offensive, a úspěšně soutěží v nejvyšší pro-amatérské lize v Severní Americe.

Filozofie OCG je plně v souladu s principem GAIMIN „No Gamer Left Behind“ a díky ní se OCG dokonale hodí pro GAIMIN. Na základě svých herních úspěchů a principů je OCG nyní součástí GAIMIN a přejmenováno na Gaimin Gladiators.

Gaimin Gladiators budou reprezentovat GAIMIN v globální aréně esportů a stavět na svých minulých úspěších a růstu účastí v současných a nových vertikálách esportů. Soupiska Gaimin Gladiators v současnosti zahrnuje týmy soutěžící v DOTA 2, APEX Legends, Rocket League, PUBG Mobile a The Harvest.

O řetězci BNB

BNB Chain je komunitou řízený, decentralizovaný a cenzuře odolný blockchain, poháněný BNB. Skládá se z BNB Beacon Chain a BNB Smart Chain (BSC), který je kompatibilní s EVM a usnadňuje víceřetězcový ekosystém. Je to největší světový blockchain s inteligentními kontrakty z hlediska objemu transakcí a denních aktivních uživatelů. Dosud zpracoval 3 miliardy transakcí z více než 240 milionů unikátních adres, což vývojářům přineslo masivní uživatelský přístup s ultra nízkými poplatky za plyn a nulovými prostoji od počátku. Ekosystém má více než 1 300 aktivních dApps napříč různými kategoriemi, jako jsou DeFi, Metaverse, blockchainové hry, NFT a další.

O GAIMIN

GAIMIN je herní společnost se sídlem ve Velké Británii a Švýcarsku, která se zaměřuje na pomoc herní komunitě zpeněžit výpočetní výkon jejich herních počítačů. GAIMIN vytvořil decentralizovanou síť pro zpracování dat využívající využitý výpočetní výkon, který se obvykle vyskytuje u herních počítačů, k vytvoření celosvětové decentralizované sítě pro zpracování dat, která poskytuje výkon superpočítače.

Díky bezplatné aplikaci na bázi PC ke stažení GAIMIN zpeněžuje nevyužitý výkon prostřednictvím inovativních přístupů k poskytování výkonu zpracování dat na úrovni superpočítače z celosvětové sítě nezávislých zařízení pro zpracování, která pohání GAIMIN.CLOUD. Síť pro zpracování dat GAIMIN, která se zpočátku zaměřuje na vykreslování videa a zpracování dat AI, s vždy dostupnou službou pro podporu výpočtů na blockchainu, neustále poskytuje služby zpracování dat a vrací odměny zpět své uživatelské komunitě.

GAIMIN odměňuje uživatele ve své vlastní krypto měně, GMRX, kterou pak lze použít k nákupům na GAIMIN Marketplace pro NFT, aktiva ve hře, příslušenství a zboží, nebo ji lze převést na fiat nebo jinou krypto měnu.

Pro více informací o GAIMIN klikněte na tento odkaz: www.gaimin.io