GAIMIN oznamuje funkce plug-in a Metaverse kompatibilní s Minecraftem

Společnost GAIMIN zabývající se herními technologiemi vyvinula prostředí plug-in a metaverse. Tento krok umožní využití technologie blockchain a NFT v rámci Minecraftu. Aby toho dosáhl, GAIMIN vyvinul herní a technologickou platformu, která hráčům a herním studiím přináší blockchain a technologii NFT.

Kromě toho bude platforma poskytovat hráčům mechanismus pro pasivní generování odměn na základě výpočetního výkonu jejich herního PC. Platforma GAIMIN s blockchainem Minecraft a aktualizacemi NFT bude spuštěna v únoru. Kromě toho společnost plánuje uvést své tokeny GMRX před uvedením na trh.

Hráči Minecraftu mohou přistupovat k prostředí Minecraftu prostřednictvím platformy GAIMIN, hrát Minecraft a pasivně generovat odměny GMRX za použití ve hře. Jeho krása spočívá v tom, že umožní hráčům používat jejich výdělky v rámci Minecraftu i mimo něj.

V rámci vývoje naší herní platformy jsme chtěli našim uživatelům poskytnout možnost využívat své odměny ve hrách, které hrají.“

Jak hra funguje

P2E 2.0“ společnosti GAIMIN je další evolucí ve hře, kterou lze vydělat. Jeho cílem je převrat ve světě hry za účelem vydělávání tím, že umožňuje hráčům vydělávat, i když nehrají. Platforma využívá výpočetní výkon v herním vysoce výkonném PC pro přístup k síti distribuovaného zpracování dat GAIMIN. Poté generuje odměny pro hráče ve formě tokenu GAIMIN GMRX.

Hráči mohou využít odměny k získání aktiv ve hře ve formě NFT z tržiště GAIMIN. Případně je mohou převést na jiné krypto nebo fiat měny. Převod na fiat však bude možný pouze tehdy, když bude GMRX bezprostředně spuštěn na kryptoburzách.

Joseph Turner, hlavní herní ředitel GAIMIN, uvedl: „Minecraft je naším prvním cílem pro blockchain a herní technologie. Vyvinuli jsme naše vlastní prostředí Metaverse pro Minecraft plně založené na blockchainu a technologii NFT.“


GAIMIN je herní společnost založená v roce 2017 se sídlem ve Velké Británii a Švýcarsku. Zaměřuje se na pomoc herní komunitě zpeněžit výpočetní výkon jejich herního PC. GAIMIN zpeněžuje nedostatečně využívaný výkon prostřednictvím inovativních přístupů k poskytování výkonu zpracování dat na úrovni „superpočítačů“ z celosvětové sítě nezávislých zpracovatelských zařízení.

Společnost plánuje rozšířit svou technologii do dalších herních ekosystémů. V současné době je v procesu vývoje SDK pro vývojáře využívající platformu Unreal Game. Projekt bude využívat blockchain a NFT v rámci her Unreal. Cílem je umožnit interoperabilitu aktiv NFT napříč různými herními ekosystémy. Tím zajistíte, že hráči nepřijdou o své odměny při změně hry a budou je moci použít v jiných hrách.