GAIMIN a BNB Chain oznamují partnerství

BNB Chain s hrdostí oznamuje nové partnerství se společností GAIMIN, blockchainovou společností, která se zaměřuje na pomoc hráčům zpeněžit výpočetní výkon jejich herních počítačů využitím nedostatečně využitého výpočetního výkonu jejich GPU v celosvětové decentralizované síti pro zpracování dat.

Společnosti BNB Chain a GAIMIN budou spolupracovat na podpoře vývojářů při vytváření a spouštění her Web3, aby urychlily růst her založených na blockchainu v rámci širší herní kategorie. Předpokládá se, že v roce 2027 vzroste objem blockchainových her na 65,7 miliardy dolarů a GAIMIN stojí v čele iniciativy usnadňující transformaci tradičního herního průmyslu na Web3. Jednou z obzvláště slibných oblastí růstu je esport.

Na konci roku 2022 nashromáždil tým GAIMIN esports hru PUBG Mobile přibližně 1,3 miliardy stažení a vydělal přes 9 miliard dolarů, což z ní činí třetí nejvýdělečnější mobilní hru a druhou nejhranější mobilní videohru všech dob. BNB Chain hrdě otiskne své jméno na dresy týmu jako partner Web3 Esports Growth Initiative esportového týmu GAIMIN.

Společnost GAIMIN jsme vybrali jako našeho prvního partnera pro iniciativu Web3 pro růst esportu poté, co jsme prověřili její obchodní model a posoudili její schopnost oslovit globální herní komunitu. Jsme obzvláště nadšeni přístupem společnosti GAIMIN k vývoji technologií založených na Web3, které umožňují hrám, vývojářům a hlavně hráčům těžit z tohoto rostoucího trhu,“ řekl Walter Lee, Partner Growth and GameFi Leader ve společnosti BNB Chain.

My v BNB Chain jsme nadšeni, že můžeme spolupracovat se společností GAIMIN a pomoci jí nastartovat další éru her Web3.